Головна Листи Розмір допомоги за один день лікарняного на Львівщині зріс до 395 гривень

Розмір допомоги за один день лікарняного на Львівщині зріс до 395 гривень

Усі види допомог Фонд соціального страхування України виплачує у повному обсязі.

Попри нові виклики та труднощі воєнного стану розмір допомоги від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. Так, за підсумками восьми місяців 2022 року середній розмір допомоги за кожен день перебування на лікарняному у Львівській області становить 395,2 грн – це на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Кількість днів перебування на лікарняному за вісім місяців 2022 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 4,5 дня.

Нагадуємо, що управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – управління) продовжує щоденно нараховувати матеріальне забезпечення за листками непрацездатності, а також фахівці Фонду напрацювали механізм призначення виплат без залучення роботодавця для застрахованих осіб, чиї роботодавці залишилися в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від Фонду коштів. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму – для цього необхідно звернутися в одне з відділень управління за місцем обліку як ВПО або реєстрації.

Перелік усіх працюючих відділень управління, графік їх роботи та контакти оновлюються за посиланням: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/lvv/uk/publish/article/96222

Додатково в управлінні Фонду у Львівській області  інформують: дата фінансування лікарняних і декретних допомог прямо залежить від дати прийняття заяви-розрахунку, яку роботодавець подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду за лікарняним працівника.