Головна Листи Шлях Святого Якова: ще 700 кілометрів проїхав учасник благодійної ініціативи Львівщини на...

Шлях Святого Якова: ще 700 кілометрів проїхав учасник благодійної ініціативи Львівщини на підтримку поранених воїнів

Зі Львова до Іспанії: депутат Львівської обласної ради Микола Іщук долає відомий паломницький «Шлях Якова», щоб зібрати кошти на лікування українських військових.

У паломницьку мандрівку він вирушив наприкінці вересня, щоб проїхати понад 4 тисячі кілометрів відомим європейським Шляхом Святого Якова.

З минулої п’ятниці Микола Іщук подолав ще приблизно 700 кілометрів шляху через міста Німеччини, Швейцарії та Франції.

Це ініціативу паломник реалізовує спільно з Благодійним фондом «Із янголом на плечі» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради. Мета – зібрати кошти на реабілітацію військовослужбовців, які лікуються у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи.

«На Шляху святого Якова розмовляю з людьми про війну, і ті жахіття, які творить на нашій землі росія. Розклеюю в різних місцях по Європі листівки з QRкодами рахунків Благодійного фонду «Із янголом на плечі». Ми прагнемо зібрати кошти на лікування і реабілітацію наших хлопців. А ще відвідую по дорозі багато храмів. Відчув на собі, як почувається людина за кордоном, коли в Україні лишилася сім’я, рідні. Неспокій – це найм’якше слово. Але наша віра дуже міцна. Україна переможе. Слава нашим Героям-захисникам!», – написав  Микола Іщук на своїй сторінці у соціальній мережі.

Там він публікує фото звіт про проходження маршруту, знайомство з європейцями, які допомагають Україні. А також про зустрічі з співвітчизниками, які рятуючись від війни змушені були покинути власний дім.