Головна Листи Сім гуманітарних штабів Львівщини цілодобово збирають амуніцію та харчові продукти

Сім гуманітарних штабів Львівщини цілодобово збирають амуніцію та харчові продукти

«Понад 1000 тонн вантажів нам вдається щодня відправляти в інші області, але цього замало» –  наголосив під час брифінгу, 10 березня, перший заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Він розповів як функціонують сім гуманітарних штабів на території Львівщини та подякував громадським організаціям, які активно допомагають збирати гуманітарну допомогу, а також перевізникам за додаткові можливості постачання товарів. Логістику налагоджено, зокрема за допомогою Укрзалізниці вдається передавати необхідні речі та продукти у важкодоступні населені пункти, де зараз триває боротьба з російськими загарбниками. Юрій Холод акцентував на тому, що надзвичайно потрібна амуніція для військових, це бронежилети, каски, наколінники. Також треба постійно передавати харчові продукти для громадян, які перебувають в місцях ведення бойових дій.

«Товари продовольчої групи дуже потрібні. Того, що ми надсилаємо –  замало. Також в гуманітарних штабах постійно потрібні спальні мішки та каремати», – зазначив Юрій Холод.

Нагадаємо, гуманітарний штаб допомоги працює у Львівському палаці мистецтв за адресою: Коперника, 17, Контактний телефон: +38 (098) 941-62-36.

Інформація про потреби Гуманітарного штабу постійно оновлюється на ФБ – сторінці штабу

Склад великогабаритних товарів, з якого регулярно відправляємо допомогу в інші області та нашим захисникам, функціонує у Конопниці, вул. Городоцька 1-в.   Контакт: +38 098 260 65 45 Тарас Зозуля.