Головна Листи Сколе Smart: у Сколівській громаді розробили мобільний додаток для туристів

Сколе Smart: у Сколівській громаді розробили мобільний додаток для туристів

Відтепер ознайомитися з популярними туристичними об’єктами та іншою інформацією Сколівської громади можна за допомогою смартфона.

Представники управління туризму та курортів Львівської ОВА вже завантажили новий інформаційний ресурс. Для туриста тут є рубрики: візитівка, сервіс та відвідай.

Сколівська громада є культурно-рекреаційним та туристичним осередком Львівщини. Гордість громади: національний парк «Сколівські Бескиди», державний історико-культурний заповідник «Тустань», водоспад «Кам`янка», «Сопіт» та «Гуркало», озеро «Журавлине», Ямельницькі скелі, історико-краєзнавчий музей «Сколівщина» та інші.

У громаді добре розвинена сфера гостинності, тут працює чимало закладів громадського харчування та тимчасового розміщення. Слід зазначити, що не всі вони представлені у додатку.

«Хочемо звернутись до місцевого бізнесу. Тут можете бути і ви. Умова єдина – виходьте з тіні, сплачуйте податки, а ми розмістимо вашу рекламу», – наголошують у Сколівській міській раді.

На ресурсі можна також переглянути інформацію від місцевої влади, використовувати онлайн карту для пошуку сервісів у громаді, розташування туристичних об’єктів; переглядати розклад руху громадського транспорту, що курсують через Сколівську громаду тощо.

Сколе Smart працює на українській та англійській мовах. Додаток було розроблено Сколівською міською радою спільно з ТзОВ «Комкор – Сервіс» за сприяння Управління цифрового розвитку ЛОВА.

Мобільний додаток Сколе-Smart можна завантажити за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.komkor.scolesmart