Головна Листи Сьогодні Львівщина прощається зі вісьмома захисниками

Сьогодні Львівщина прощається зі вісьмома захисниками

Олег Чернета, Михайло Кунанець, Руслан Нарок, Юрій Демчишин, Ігор Іванюк, Андрій Остапчук, Андрій Більовський, Константин Грузін загинули захищаючи Україну.

Щоденно о 9 годині Львівщина хвилиною мовчання вшановує світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію. Сьогодні область прощається із захисниками:

Олег Чернета – мешканець села Сихів Стрийської громади. Був старшим сержантом стрілецького відділення. Загинув 21 грудня 2023 року в Куп’янському районі на Харківщині. Воїну було 48 років.

Михайло Кунанець – уродженець Яворова. Під час повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був командиром радіоелектронного відділення. Захисник загинув 28 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Донецької області. Воїну був 31 рік.

Руслан Нарок – мешканець селища Підкамінь Золочівського району. З першого дня повномасштабної війни долучився до ЗС України у складі 64 батальйону 103 бригади ТрО. Руслан загинув 26 грудня 2023 року на Харківщині. У нього залишилися батьки, син та брат.

Юрій Демчишин – львів‘янин. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 128-ї окремої бригади ТрО. Воїн загинув 24 грудня 2023 року на східному напрямку. Йому було 40 років. У захисника залишився батько та брат.

Ігор Іванюк – уродженець міста Дубно Рівненської області. Із перших днів повномасштабного вторгнення росії добровольцем став на захист Батьківщини. Спершу боронив країну в лавах батальйону «Свобода» на Київщині. Згодом – на Донеччині у складі 5-ї окремої штурмової Київської бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув воїн 28 лютого 2023 року. Йому було 52 роки. У захисника залишилася дружина, двоє синів, донька та двоє онуків.

Андрій Остапчук – уродженець села Переможне. На початку повномасштабного вторгнення став добровольцем у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Був оператором відділення протитанкових ракетних комплексів. Загинув воїн 20 липня 2023 року. У нього залишилася мати, дружина та син.

Андрій Більовський – дрогобичанин. На захист України став у січні 2023 року. Був стрільцем-снайпером 1 відділення 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону вч А-0224. Воїн загинув у грудні 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Йому було 35 років. У захисника залишились батьки, брат і сестра.

Константин Грузін – народився в селі Жовте Дніпропетровської області. Мешкав у Стебнику. Під час повномасштабної війни став на захист України та був навідником 2-го мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону вч а-0998. Загинув 28 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання. Йому було 49 років. У воїна залишилась дружина, три доньки, батьки та брат.

Вічна пам’ять Героям!