Головна Листи Суб’єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за місяць зекономили на електроенергії понад...

Суб’єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за місяць зекономили на електроенергії понад 2 мільйонів гривень

Забезпечення електроенергії для юридичних осіб за ціною як для побутових споживачів ініціювали Львівська ОВА та «Львівенергозбут».

На підставі Закону України «Про ринок електричної енергії» Львівська обласна військова адміністрація спільно з ТОВ «Львівенергозбут» ініціювала забезпечення постачання електричної енергії юридичним особам області, приміщення яких використовуються для поселення внутрішньо переміщених осіб за ціною, як для побутових споживачів.

Відтак, за вересень цього року вказані суб’єкти господарювання Львівщини спожили електроенергію, вартість якої за комерційною ціною склала б 3,55 млн гривень. А завдяки застосуванню ціни, як для побутових споживачів, ці суб’єкти господарювання області сплатили за спожиту електроенергію 1,26 млн грн (економія коштів склала 2,29 млн гривень).

«Це дало змогу зменшити навантаження на бізнес, спрямувати зекономлені кошти на виплату зарплати працівникам і на розвиток підприємництва», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.