Головна Листи Туризм під час війни: гіди та екскурсоводи Львівщини у межах промотуру дискутували...

Туризм під час війни: гіди та екскурсоводи Львівщини у межах промотуру дискутували про організацію відпочинку в умовах війни

За час воєнного стану постало чимало питань щодо ситуації з туризмом в області.

Для їх обговорення управління туризму та курортів Львівської ОВА організувало неформальну зустріч з представниками туристичної галузі, щоб з’ясувати проблемні моменти та віднайти варіанти їх вирішення.

«Ми налаштовані на оптимістичне майбутнє. Вже зараз ведемо переговори по таких проєктах, які допоможуть економіці місцевих громад, де бюджети залежать виключно від туризму та оздоровлення. Тішимось, що на Львівщині в час війни відкриваються нові культурні та мистецькі туристичні продукти та варто зауважити, що зріз попит на відвідування таких об’єктів. В той же час тримаємо комунікацію із іноземними партнерами щодо відновлення туристичних потоків в безпечний час – зазначила начальниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Голова комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму ЛОР Іван Щурко зазначив, що для туризму перспективи однозначно є, але, на його думку мабуть ніхто не ризикне назвати дату, коли до нас розпочнуть масово приїжджати туристи.

«Зараз є пік інтересу до України і він не зникне, хіба зменшиться, але у свідомості іноземців ми чітко зафіксовані як окрема країна. Війна також, так би мовити, кристалізувала все українське. Варто розвивати внутрішній туризм. Маємо черпати сили від своєї ідентичності, від того, що гарне і цінне», – додав Іван Щурко.

Учасники дискусії також мали нагоду відвідати унікальну виставку трипільських артефактів, яким сім тисяч років у «Edem Resort Medical & SPA». Восени виставку планують везти в Лувр, тож поки за 100 гривень можна ознайомитись з чималою приватною колекцією. Для огляду доступна також виставка художника Олександра Животкова, творчість Олександра Сухоліта та Андрія Бокотея.

Особливою популярністю серед відвідувачів користується також Park3020, який часто оновлюється новими сучасними скульптурами, у кожної своя історія. Вартість відвідин – 200 грн з людини.

Коли їдете у цьому керунку, заплануйте собі мандрівку і на Казкові поля. Тут можна замовити екскурсію від власника локації Назарія Зінька, який розповість про особливості рослин на території розсадника. Славиться це місце фотозонами лавандових кущів, троянд та гортензій, які от-от розквітнуть. Вхід на територію 100 гривень  у будні та 120 – у вихідні.

Всі учасники промотуру зійшлися на думці, що відпочинок під час війни необхідний. Навіть одноденне перезавантаження додає нам сил бути ще більш продуктивними на благо нашої країни.