Головна Листи У бронежилетах від Львівського оборонного кластеру: як евакуйовують дітей з прифронтових зон...

У бронежилетах від Львівського оборонного кластеру: як евакуйовують дітей з прифронтових зон та передової

ЛОК передав 500 дитячих евакуаційних комплектів Ювенальній поліції України.

Частина евакуаційних комплектів, які виготовив Львівський оборонний кластер, активно «працюють» на передовій, допомагаючи при евакуації дітей з районів ведення активних бойових дій. Зокрема, на Донеччині кожен поліцейський екіпаж «Білого Янгола» оснащений дитячими захисними комплектами.

Нещодавно «Білі янголи» вивезли 7-річного Романа з села Новоселівка Перша разом з 15-річним братом, 19-річною сестрою та мамою. Із собою родина забрала домашніх улюбленців – трьох собак і чотирьох котів. А ще – маленькі подарунки від поліцейських.

Ворожі снаряди вже не раз вибухали поряд з будинком Роми. Від обстрілів першокласник ховався в залі, бо там немає вікон. Наразі сім’я – у безпеці та вже облаштовується на Житомирщині.

Ромчика евакуйовували у дитячому бронежилеті ЛОК – Львівський Оборонний Кластер, який команда ЛОК розробила спеціально за зверненням Ювенальної поліції України.

550 евакуаційних комплектів (бронежилети + каски) ЛОК безкоштовно передав, аби допомогти поліцейським захистити дітей під час порятунку із прифронтових зон.