Головна Листи У Львові поліція перевірила дотримання правил пішоходами

У Львові поліція перевірила дотримання правил пішоходами

Операція «Пішохід» – це комплекс профілактичних заходів, спрямованих на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, винуватцями яких є пішоходи, які «забувають» користуватися пішохідними переходами.

Так, сьогодні, інспектори управління патрульної поліції у Львівській області, спільно з журналістами, проводили опрацювання ділянки дороги позаду оперного театру. Це місце вибрали не просто так, саме сюди патрульні отримуюють велику кількість викликів щодо порушення правил переходу вулиці.

Менш ніж за годину, офіцери зупинили понад 30 пішоходів, які вирішили «скоротити» собі дорогу. В більшості випадків люди реагували спокійно та визнавали свою вину, проте траплялися і агресивно налаштовані громадяни, які не визнавали вини та звинувачували патрульних у малій кількості місць для переходу вулиці.

«Ми можемо побачити, що незважаючи на екіпаж патрульної поліції та велику кількість журналістів, люди всерівно нехтують правилами дорожнього руху і власною безпекою, та скорочують собі маршрут поза пішохідним переходом. Лише з початку цього року ми винесли понад 1700 постанов на таких порушників. Часто таке порушення має наслідком наїзд та госпіталізацію. А тому ми закликаємо всіх пішоходів користуватися для переходу вулиці спеціально передбаченими для цього місцями», – розповіла командир 1 батальйону патрульної поліції, Світлана Гірняк.