Головна Листи У Львівській обласній клінічній лікарні здобуватимуть професійні навики 70 інтернів

У Львівській обласній клінічній лікарні здобуватимуть професійні навики 70 інтернів

Сьогодні,  1 серпня, у Львівській обласній клінічній лікарні відбулася посвята в інтерни. Цьогоріч професійні навики у комунальній лікарні обласної ради приїхали здобувати 70 майбутніх медиків з різних регіонів України.

Інтернатуру студенти проходитимуть за 16 спеціальностями, зокрема, це акушерство і гінекологія, анестезіологія, хірургія, отоларингологія, неврологія, офтальмологія, внутрішні хвороби (ревматологи, гастроентерологія, кардіологія, радіологія).

Під час вітального слова голова Львівської обласної ради Ірина Гримак наголосила, що обласна лікарня – це одна з найдосвідченіших установ області, яка має давню історію і є прикладом професійної медицини.

«Радо вітаю вас на Львівщині і в колективі лікарні, який знаю як рідних.
Медицина – це без сумніву покликання, це велика любов до людей, до своєї праці, це порятунок життя.
Бажаю вам у цій лікарні здобути практичні навики та докласти максимум зусиль для особистого розвитку та медицини загалом.
Наше спільне завдання з керівниками наших комунальних установ – ставати кращими, бути прикладом для інших і робити усе для того, щоб кращі фахівці залишалися тут, у нас на Львівщині», – зазначила Ірина Гримак.

Парламентар з Португалії Рікардо Баптіста Лейте, який приїхав до Львова з волонтерською місією, розповів, як у світі захоплюються українськими лікарями, які працюють зараз у надскладних умовах. «Ми солідарні з Україною і українським народом. Ми готові  вам допомагати, адже нам треба залишатись об’єднаними і працювати разом», – зауважив парламентар.

Рікардо Баптіста Лейте ініціював кампанію зі збору коштів для допомоги дитячому відділенню Львівської обласної клінічної лікарні, зокрема закупівлю постінтенсивного обладнання для новонароджених і встановлення системи кисневих трубок для дитячої реанімації та стаціонару лікарні.

Директор лікарні Михайло Гичка подякував усім присутнім за підтримку розвитку лікарні та наголосив, що установа є відкритою до професійного зростання та готова допомагати завдяки висококваліфікованим лікарям та наставникам.