Головна Листи У Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії

У Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії

Загроз ракетних ударів на Львівщині не виникало. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Сьогодні, 10 січня, у Львівській області застосовують графік погодинних відключень електроенергії – відповідно до лімітів споживання, які довів диспетчерський центр НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo.

Також, на всіх пунктах пропуску у нашій області за добу на виїзд оформили 24 тисячі 230 людей. На в‘їзд – 16 тисяч 592, з них українців – 15 тисяч 540.

На Львівщині як вимушено переміщені особи в Єдиній інформаційній базі даних зареєстрували понад 247 тисяч людей, з них близько 73 тисяч – діти. Однак не усі, хто через воєнні дії покинув дім та тимчасово проживає у Львівській області реєструються як ВПО. Реальна кількість людей з числа вимушених переселенців на території Львівщини приблизно удвічі більша.

Поліція області опрацювала за добу 1155 звернень щодо підозрілих людей та об‘єктів.

7 тонн гуманітарної допомоги, зокрема бронежилети, генератори, старлінки та автівки передали воїнам 125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України та 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України зі Львівщини, а також бійцям Національної поліції – у межах ініціативи «1000 автомобілів свободи». Більше – за посиланням.