Головна Листи У Львівській ОВА закликають жителів області пройти медогляд: як це зробити безоплатно

У Львівській ОВА закликають жителів області пройти медогляд: як це зробити безоплатно

Піклування про здоров’я, як фізичне, так і психічне – один із пріоритетів Львівської ОВА на 2023 рік. Відтак, в обласній військовій адміністрації закликають жителів області профілактично пройти медогляд.

Підтримали цю ідею і власним прикладом. Пройти обстеження уже зголосилися понад 200 працівників Львівської ОВА. За скеруванням сімейного лікаря їм нададуть низку послуг – від аналізу крові до УЗД.

«Як лікарка у минулому я розумію, що найкраще лікування – це профілактика. Тому ми маємо амбітну ціль – змотивувати жителів області бути уважнішими до свого здоров’я. Ми вирішили поширити цю ініціативу також серед працівників Львівської ОВА, оскільки з початком повномасштабної війни у них значно більше навантаження, відтак і значно більше ризиків для здоров’я. А лише ті люди, які піклуються про своє здоров’я та свій ментальний ресурс, можуть бути працездатними й продовжувати ефективно працювати на благо жителів області», – зазначила очільниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк.

У Львівській ОВА закликають жителів області також бодай раз у рік профілактично проходити медогляд.

Варто почати із базових обстежень:

– Загальний аналіз крові

– Біохімічний аналіз крові

– Коагулограма

– ЕКГ

– УЗД внутрішніх органів

– УЗД щитоподібної залози

– Консультація кардіолога

– Консультація терапевта

– УЗД молочних залоз

– Рентген грудної клітки

– Консультація гінеколога

– Мамографія (жінки віком 40+)

– Простат-специфічний антиген (ПСА) (чоловіки віком 40+).

Згідно з пакетом Національної служби здоров’я України, ці обстеження за скеруванням сімейного лікаря – безкоштовні. Скерування на медичні процедури можна отримати у лікаря загальної практики – свого сімейного лікаря.

З таким скеруванням можна звернутися у реєстратуру Львівського обласного клінічного діагностичного центру за номерами телефонів: 0671709394, 0931709394 та записатися на прийом у відповідний день.

Для консультації гінеколога та проведення мамографії, маючи скерування, можна зареєструватися на огляд у Львівський обласний клінічний перинатальний центр за номером: 0961942075.