Головна Листи У Львівському геріатричному пансіонаті благодійники допомогли встановити вікна у 100 кімнатах

У Львівському геріатричному пансіонаті благодійники допомогли встановити вікна у 100 кімнатах

За підтримки Благодійної організації  CORE  у Львівському геріатричному пансіонаті замінили вікна у 100 кімнатах.

«Зусиллями благодійників у нашому закладі нам вдалося покращити умови проживання для людей,  які потребують підтримки та  особливого піклування.

В Україні команда CORE допомагає з перших днів війни. У пріоритеті – найбільш вразливі групи населення.

З початку війни пансіонат прийняв близько 100 людей похилого віку, що потребували опіки держави і зараз ми робимо усе можливе, щоб умови проживання у нашому закладі були кращими», – повідомила в.о. директорка геріатричного пансіонату Пасека Етері.
За її словами, цими днями Львівський геріатричний пансіонат відвідали виконавча директора благодійної організації CORE response (США) Енн Лі, віце-президентка з маркетингу і комунікацій Джая Вадламуді та виконавча директорка Core Ukraine Liana Khorovytska разом з місцевими партнерами «Допоможемо разом».

Довідково:
Благодійну організацію заснували в 2010 голлівудський актор Шон Пен та благодійниця Енн Лі.
Фокусом CORE response є гуманітарна підтримка громад, які опинились на порозі гуманітарної кризи через екологічні, природні катастрофи.
Програми підтримки на заході України допомагають тисячам людей, які втратили свій дім, підсилюють громади, сприяють інтеграції внутрішньо переміщених осіб, підтримують заклади соціального захисту. На сході підтримують громади прифронтових зон і надають рішення критичних проблем.