Головна Листи У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих відкрили сучасне відділення реабілітації

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих відкрили сучасне відділення реабілітації

У комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» сьогодні, 4 липня, відкрили відремонтоване відділення реабілітації на 50 стаціонарних ліжок. З обласного бюджету на капітальний ремонт скерували майже 55 млн грн.

Відділення, площею майже 2 тис. кв. м,  відремонтували з дотриманням вимог інклюзивності, медичні кабінети оснастили сучасним реабілітаційним обладнанням, у приміщенні облаштували зал для маломобільних пацієнтів і встановили системи кондиціонування та вентиляції.

«Часто буваю у Винниківському шпиталі за кілька останніх років. Бачу, як цей медзаклад відновлюється і розвивається. На мою думку, у майбутньому шпиталь стане великою обласною опорною лікарнею, яка, у першу чергу, надаватиме допомогу нашим захисникам і захисницям, даючи їм краще життя і нові можливості.

Маємо забезпечити якісне лікування та комфортне перебування у шпиталі нашим ветеранам і ветеранкам, які втратили здоров’я, захищаючи Україну.

Дякую всім, хто горить розвитком медзакладу, дякую начальнику Львівської ОВА Максиму Козицькому та всім, хто долучився до цього проєкту і до всіх змін, які у цій лікарні відбулися, тривають і будуть втілені», – зазначив в.о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За словами в. о. генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи Максима Прикупенка, одним з першочергових напрямків розвитку госпіталю є розширення  надання реабілітаційної допомоги українцям, які постраждали внаслідок російської агресії.

«З початку повномасштабного військового вторгнення росії реабілітаційну допомогу  в стаціонарах госпіталю пройшли 7019 пацієнтів, з них 3160 – військовослужбовці.

У реабілітаційних відділеннях медичну реабілітацію зараз проходять пацієнти з травмами хребта та спинного мозку,  наслідками черепно-мозкових травм, судинної патології головного та спинного мозку, ураженнями периферичної нервової системи та після травматичних ампутацій кінцівок.

Наш госпіталь законтрактований НСЗУ, тому за направленням від вузького спеціаліста послуги безкоштовні», – розповів Максим Прикупенко.

На базі нового відділення комплексну реабілітаційну допомогу за індивідуальним планом надаватимуть мультидисциплінарні команди, у складі лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, терапевтів мови та мовлення, психологів та психотерапевтів.

Як зазначають медики, в новому реабілітаційному відділенні вони зможуть значно збільшити кількість та якість наданих реабілітаційних послуг, допомогти пацієнтам відновити свої фізичні, когнітивні функції та психоемоційне здоров’я, адаптуватися до нових можливостей.