Головна Листи У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі надають допомогу передчасно народженим, та дітям,...

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі надають допомогу передчасно народженим, та дітям, котрі потребують медичного супроводу

У 2023 році лікарі проконсультували вже 6653 дитини.

У відділенні медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей Львівського обласного клінічного перинатального центру вже другий рік поспіль успішно функціонує катамнестичний кабінет.

У катамнестичному кабінеті приймають усіх дітей, та здебільшого пацієнти – це малюки перших трьох років життя, які потребують медичного супроводу, профілактики вторинних ускладнень, а також реабілітації. Також пацієнтами цього відділення стають передчасно народжені діти.

«Перший рік життя дитини є надзвичайно значущим, особливо якщо мова йде про передчасно народжених малюків. Компенсаторні можливості дитячого організму вражають, але вчасне медичне втручання та належний супровід є вкрай важливими. Це, по суті, продовження системи виходжування та спостереження за «ранніми пташками», яка успішно функціонує у нашому перинатальному центрі», – зазначають у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

Ключовим елементом в роботі з «поспішайками» є динамічне спостереження. Професійні лікарі-педіатри надають рекомендації та складають персональну схему лікування кожної дитини.

Катамнестичний кабінет Львівського обласного клінічного перинатального центру об’єднав спеціалістів різних галузей медицини для якомога більш повного спостереження за дітьми.

В межах одного відділення можна пройти обстеження у дитячого невролога, хірурга, офтальмолога, фізичного терапевта, ерготерапевта та за необхідністю інших спеціалістів. Так, батьки отримують повну об’єктивну інформацію про стан здоров’я дитини.

Записатися на прийом до відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей ви можете за номером телефону: 068 292 95 79.