Головна Листи У Львові відкрили навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини

У Львові відкрили навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького сьогодні, 8 листопада, відкрили навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини.

За словами ректора університету Володимира Стибеля, Центр створений для практичного навчання у виробничих умовах та для надання освітянських, наукових, діагностичних, лікувальних, профілактичних, дорадчих послуг.

«У Центрі буде найкраще ветеринарне обладнання, отримане в межах європейського грантового проєкту. Тут працюватимуть найкращі фахівці ветеринарної медицини, навчатимуться і проходитимуть практику студенти університету, лікарі надаватимуть кваліфіковану допомогу дрібним тваринам.

Відкриття ветеринарної клініки є важливим кроком для поширення академічної науки у Львові та області», – сказав Володимир Стибель.

Ректор подякував голові Львівської обласної ради Ірині Гримак та депутатському корпусу облради за допомогу у створенні Центру.

Участь в урочистостях взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.

«Сьогодні ми маємо унікальний захід. Як казали наші вороги: «Відкриваємо таємну біолабораторію». А якщо серйозно, то цей старт додає оптимізму. Навіть у час війни ми не просто продовжуємо навчальний процес, а розвиваємо технічну базу.

Дякую керівництву університету за докладені зусилля та пророблену роботу. Будьте впевнені, що маєте підтримку обласної ради.

Переконаний, що ми всі разом, спільними кроками йдемо до однієї мети – перемоги нашої країни! Слава Україні!», – зауважив Євгеній Гірник.