Головна Листи У Львові запрацював денний центр для дітей з військових та волонтерських сімей...

У Львові запрацював денний центр для дітей з військових та волонтерських сімей від «YMCA Lviv»

У центрі приймають дітей віком від 4 до 7 років.

Для дітей, чиї батьки воюють та волонтерять, у Львові відкрився безкоштовний денний центр від міжнародної молодіжної організації YMCA Lviv, яка займається волонтерською, мистецькою та освітньою діяльністю.

Якщо вам потрібно на кілька годин залишити з кимось дитину, щоб вирішити свої справи – до ваших послуг невеличкий і затишний «day care», де аніматори наглянуть за вашими дітьми.

«У нас діти веселяться з аніматорами, граються настільними іграми для наймолодших і складають конструктори, малюють і ліплять, знайомляться та забавляються разом. В ігровій формі вони навчаються основам безпеки: як поводитись на природі, чому не можна говорити з незнайомцями чи піднімати незрозумілі предмети, для чого варто ходити у бомбосховище, як викликати служби допомоги та ін. Також нашому приміщенні працює волонтерський простір, де вам буде зручно попрацювати чи домовитись про зустріч», – зазначають в організації.

Важливо знати:
– центр приймає дітей від 4-х до 7 років;
– дитина може перебувати у центрі до чотирьох годин;
– у центрі не організовують харчування та денного сну;
– на жаль, у центрі не працюють із дітьми з інвалідністю;

Графік роботи: 10:00-18:00 з понеділка по п’ятницю.
Адреса: над парком Івана Франка, за адресою вул. Технічна, 1.

Умови запису:

Ви можете повідомити центр навіть за одну годину до того, як прийдете.

Попередній запис за телефоном: +380689263611

Або ж заповніть форму

Ініціатива впроваджується у межах  проєкту «Посилення спроможностей жіночої мережі волонтерок у Львівській області» (Волонтерки.Львів) за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Денний дитячий центр отримав простір завдяки підтримці #YMCATokyo.