Головна Листи У Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка –...

У Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка – без батька залишилось п‘ятеро дітей

У цю неділю, 17 липня, у Львові проведуть Благодійний футзальний турнір на підтримку родини полеглого у війні росії проти України воїна Андрія Савенка.

Організатори – дорожники Львівщини, Офіс підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації, депутати Львівської обласної ради, а також фонд Hope.ua.

У форматі футзального змагання команди Служби автомобільних доріг у Львівській області, ДП Львівський облавтодор, Атлетіко Байрактар, ТОВ «Автомагістраль – Південь», ПП «Рома», ТОВ «Авакс проф», Департаменту дорожнього господарства ЛОВА та Об’єднана команда депутатів Львівської обласної ради позмагаються за першість, а також проведуть збір коштів на підтримку родини полеглого воїна ЗСУ. Долучитись до збору коштів матимуть змогу люди з усього світу. Перерахувати кошти можна у зручній валюті на рахунок Благодійного фонду Hope.ua, який виступає партнером заходу.

«У ці непрості для нашої країни часи, маємо бути як ніколи єдині. Разом із підтримкою наших воїнів, важливо також пам’ятати й про їхні родини. Нашим заходом ми закликаємо усіх людей доброї волі об’єднувати корпоративні зусилля на різних рівнях і приходити з допомогою туди, де вона найбільше потрібна. Сьогодні це багатодітна родина воїна, який віддав своє життя за Україну», – прокоментував керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Частково захід супроводжуватиметься прямими включеннями, у ході яких, організатори закликатимуть глядачів надсилали кошти на підтримку родини полеглого захисника України.

«Усі кошти, зібрані на благодійному заході, буде спрямовано на підтримку сім’ї загиблого воїна Андрія Савенка. У старшого солдата 54-ої окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи ЗСУ залишились мати та п’ятеро неповнолітніх дітей – троє донечок та два сини. Усі вони з травня живуть у Львові і потребують нашої підтримки», – повідомила координатор Офісу підтримки родин військовослужбовців  Анна Кузюта.

Андрій Савенко – уродженець міста Слов’янськ, з 2016 року служив у лавах Збройних сил України. Загинув 9 липня 2022 року.

Захід пройде у співорганізації Офісу підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України та Асоціації футзалу Львівщини.