Головна Листи Учасники проєкту «Точка дотику» завітали в гості до вихованців Львівської спеціальної школи...

Учасники проєкту «Точка дотику» завітали в гості до вихованців Львівської спеціальної школи №100

«Точка дотику» – це державна програма навчання, реабілітації та адаптації людей, які втратили зір внаслідок війни.⠀

На початку лютого у Львові стартував пілотний проєкт «Точка дотику». Днями ветерани – учасники проєкту разом із супроводжуючими та інструкторами завітали у Львівську спеціальну школу №100, де зустрілися із фахівцями Громадської спілки «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» та вихованцями навчального закладу.

Під час зустрічі діти поділились своїми вміннями, досягненнями та подарували гостям невеличкий концерт.

Особливо ветеранам сподобалась єдина в Україні тифлоакустична кімната, у якій можна було почути безліч різноманітних звуків.⠀

«Приємними для нас були слова вдячності Руслана, нашого захисника, про те, що наші вихованці надихнули його на удосконалення своїх можливостей. Надзвичайно активний у спілкуванні з нами був хлопчина із Харкова Іван, який успішно проходить реабілітацію і планує вступати до університету. Всі учасники зустрічі були в захопленні від чудової атмосфери та затишку», – поділилися у спеціальній школі №100.

Нагадаємо, що нещодавно команда КЗ ЛОР Львівська спеціальна школа №100 у складі Руслана Фідика, Вероніки Фідик, Орисі Кляйн з проєктом «Чим пахне світ?» посіла друге місце у фіналі Зимової школи учнівського самоврядування. Цей проєкт знаходиться на стадії реалізації.

Довідково:

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» реалізує проєкт «Точка дотику», який покликаний допомогти ветеранам, що повністю втратили зір, адаптуватися до нового життя.

Це чотиритижнева програма реабілітації, яка проходить у місті Львові. Фахівці проєкту проводять скринінг фізичного та психологічного стану кожного учасника та розробляють індивідуальну програму навчання.