Головна Листи Упродовж доби вогнеборці Львівщини двічі виїжджали на ліквідації пожеж сухостою

Упродовж доби вогнеборці Львівщини двічі виїжджали на ліквідації пожеж сухостою

Рятувальники нагадують, що спалювання сміття, сухої трави, чагарників та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу.

Так, 4 липня о 13:32 Служба порятунку «101» отримала повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Малі Підліски Львівського району.

О 14:06 пожежу локалізували та о 14:15 ліквідували. Вогонь знищив суху траву та чагарник окремими осередками на площі 200 кв.м.

Цього ж дня о 18:54 надійшло ще одне повідомлення про пожежу на відкритій території в м. Хирів на вул. Б. Хмельницького Самбірського району.

Пожежу локалізували о 19:17 та ліквідували о 19:20. Вогонь знищив суху траву на площі 3 кв.м.

Рятувальники Львівщини вкотре нагадують, що спалювання сміття, сухої трави, чагарників та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу:

– для громадян від 3 060 до 6 120 грн

– для посадових осіб 15 300 до 21 420 грн

«Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та більше того вогонь може забрати життя людини», – наголосили рятувальники області.