Головна Листи У Львові тривають ремонтні роботи Львівського обласного клінічного перинатального центру

У Львові тривають ремонтні роботи Львівського обласного клінічного перинатального центру

18 вересня заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Зазначимо, що Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

«Львівський обласний пренатальний центр є медичною установою європейського зразка. Для нас надзвичайно важливим є наступний етап реалізації цього проєкту – завершення другої черги – гінекологічного корпусу. Держава, міська та обласна влади повинні разом активно працювати над його реалізацією. Це важливий стратегічний об’єкт для регіону, адже покликаний зберегти життя та здоров’я дітей», – повідомив Юрій Холод.

У межах заходу Юрій Холод також ознайомився із роботою пологового стаціонару – першої черги медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі ЛОКПЦ, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.

Нагадаємо, що перинатальний центр був закритий на реконструкцію у жовтні 2013 року.

Зазначимо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі з початку року відбулось 3 тисячі 915 пологів, а також 126 багатоплідних пологів, з яких – народилось 124 двійні і дві трійні.