Головна Листи В Красному створять єдиний реєстр домашніх тварин та правила поводження з улюбленцями

В Красному створять єдиний реєстр домашніх тварин та правила поводження з улюбленцями

Красненський селищний голова Роман Фурда зустрівся з представниками Благодійного фонду Центру адаптації тварин «СТЕП»

Об’єднатись заради врегулювання проблеми з безпритульними собаками на вулицях нашої громади, активної роз’яснювальної роботи серед населення щодо відповідальності до тварин, яких приручили – основні теми зустрічі Красненського селищного голови Романа Фурди та працівників Бродівського Центру адаптації тварин «СТЕП».

Серед пропозицій представників Центру адаптації тварин «СТЕП» – розробити та затвердити правила поводження з тваринами, створення єдиного електронного реєстру домашніх і безпритульних тварин, притягувати до адміністративної відповідальності за неналежне утримання тварин, проводити масову вакцинацію і стерилізацію безпритульних і домашніх тварин, забезпечити допомогу волонтерам відлову тварин, проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед школярів.

Красненський селищний голова Роман Фурда акцентував, що проблема з безпритульними тваринами дійсно є і її вирішувати потрібно.

В ході дискусії були обговоренні успішні приклади вирішення цієї проблеми, про ефективні серед населення інформаційні компанії та програми щодо відповідального ставлення до тварин, зокрема боротьбу з причиною виникнення безпритульних тварин — безконтрольного розмноження домашніх тварин та безвідповідального ставлення їх власників тощо. Також обговорено пропозиції щодо можливих варіантів вирішення проблеми та вартості.