Головна Листи В Львівській обласній лікарні «ОХМАТДИТ» повернули слух однорічному хлопчику

В Львівській обласній лікарні «ОХМАТДИТ» повернули слух однорічному хлопчику

Дитина не чула від народження.

У Львівській обласній клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» медики повернули слух однорічному хлопчику Остапу, який не чув від народження.

Як повідомили у медзакладі, маленький Остап із двійні. Народився передчасно на 32 тижні вагітності мами із вагою 950 грам. Друга дитинка прожила лише 5 днів, а Остап пройшов тривалий складний шлях у реанімації, виборюючи життя. На другому етапі виходжування, під час неонатального скринінгу, у немовляти виявили відсутність слуху. Упродовж 8 місяців хлопчик носив слухові апарати. Однак, бажаного результату це не давало.

«Він не чув мови, звуків, лише трішки реагував, але все одно ми розуміли, що мовлення цим не запустиш, а хочеться, аби твоя дитина була повноцінною. Така операція – це дуже хороший шанс для нас. Ще і вдома, у Львові. Я дуже вдячна «Охматдиту», зокрема, Федору Богдановичу Юрочку, польським і бельгійським лікарям. Від щирого серця», – розповіла мама дитини Юлія Дацків.

За місяць після встановлення кохлеарного імпланту хлопчику підключили зовнішній пристрій. Він почув перші звуки у своєму житті. А далі на малюка чекає тривала реабілітація.

Нагадаємо, всесвітньовідомі отохірурги із Польщі та Бельгії разом із керівником Клініки отоларингології – хірургії голови та шиї львівського «Охматдиту» Федором Юрочко подарували слух трьом діткам у межах Програми слухових імплантів.

Світлини зроблені під час підключення імпланту, одразу після операції і до втручання. Автор світлин – Віктор Москалюк.