Головна Листи В «Охматдиті» запрацював сучасний апарат ШВЛ для реанімації новонароджених

В «Охматдиті» запрацював сучасний апарат ШВЛ для реанімації новонароджених

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» встановили новий апарат для штучної вентиляції легень. Прилад швейцарського виробництва комунальному закладу Львівської обласної ради на минулому тижні подарували представники Польсько-української господарчої палати. Пристрій, вартістю 150 тис. злотих керівництву Охматдиту особисто передав міський голова польського міста Ряшів Конрад Фійолек.

Зараз апарат уже надає допомогу малечі, а колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Охматдиту зазначає, що прилад унікальний. Він може виходжувати новонароджених недоношених дітей із масою тіла від 500 грамів та забезпечує штучну вентиляцію легень в усіх можливих режимах, включаючи функцію гарантованого об’єму вдиху, неінвазивної ШВЛ, високочастотної вентиляції.

«Це перший такий прилад у відділенні реанімації новонароджених. Дякуємо також представнику виробника, за проведений навчальний тренінг для медиків нашої лікарні. Цінність апарату не лише у його вартості, а й у прояві постійної підтримки польського народу, в розумінні потреб українських лікарів, допомозі щодо вдосконалення медичних послуг», – наголошує колектив лікарні.