Головна Листи В проекти ремонту доріг Львівщини заплановано включити дороги і нашого Буського району

В проекти ремонту доріг Львівщини заплановано включити дороги і нашого Буського району

Цьогоріч на ремонт доріг Львівщини планують залучити рекордну суму – близько 2 мільярдів гривень. В проекти заплановано включити дороги і нашого Буського району

У 2016 році на ремонт автомобільних доріг у Львівській області планують залучити близько двох мільярдів гривень. Йдеться про кошти з обласного та державного бюджетів, надходження від перевиконання митних платежів, у рамках державного інвестиційного проекту, а також кошти на розбудову прикордонної інфраструктури у рамках договору між Урядом Польщі та України.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на зустрічі з головами місцевих рад області, яка відбулася 12 квітня. Детально про джерела фінансування розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. Зокрема, в обласному бюджеті цього року на ремонт доріг передбачено 282,5 млн грн. Станом на сьогодні вже опрацьовано попередній перелік трас, який винесуть на погодження профільної комісії Львівської обласної ради. Окрім того, з державного бюджету Службі автомобільних доріг Львівщини виділено кошти на експлуатацію та утримання доріг, значна частина яких використовується на ямковий ремонт. Невдовзі детальна карта ремонту доріг на території області буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівської ОДА. Читачі сайту Буського Радіо також зможуть ознайомитися із цією картою на нашому інтернет ресурсі 

Зазначимо, що сьогодні під час робочої зустрічі із очільниками громад Буського району, голова РДА Петро Мороз підтвердив слова Олега Синютки.

– “Цього року для ремонту автошляхів Надбужжя заплановано надзвичайно велику фінансову допомогу із області та держбюджету. Такі кошти на наші дороги, ще ніколи не виділяли… Я сподіваюся, що вже незабаром ми назавжди забудемо про бездоріжжя у Буському районі”.