Головна Листи В санаторно-курортних комплексах Трускавця дотримуються мораторію на російськомовний культурний продукт

В санаторно-курортних комплексах Трускавця дотримуються мораторію на російськомовний культурний продукт

Члени міжвідомчої групи відвідали з десяток закладів в Трускавці.

Сьогодні, 25 серпня, представники Міжвідомчої робочої групи щодо проведення системної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області спільно з управлінням туризму та курортів проінспектували санаторно-курортні комплекси та заклади громадського харчування у Трускавці.

Метою було нагадування підприємцям Львівщини щодо дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.

«У нашому санаторії ми обслуговуємо виключно українською. І завжди радо підтримуємо такі ініціативи. Ми мали декілька інцидентів з відпочивальниками, які вмикали російську музику. Проте зараз цього немає. А тепер, коли в нас з’явились наліпки «Територія вільна від мови окупанта», думаю проблем не виникатиме», – наголосив адміністратор одного із санаторіїв.

Директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун розповів про важливість профілактичних перевірок публічних закладів області.

«23 лютого, у переддень повномасштабного вторгнення, ми були у Трускавці з робочою групою. Тішимось, що побачили сьогодні в закладах наші наліпки та залишили для розміщення нові. Інформаційні кампанії щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту ми проводимо з 2021 року. Бачимо, що вони мають результат. Подібні рейди продовжуємо систематично проводити для підприємців Львівщини», – наголосив Юрій Горун.