Головна Листи Вакцинація від Covid-19: на Львівщині функціонують 169 пунктів щеплень та 12 мобільних...

Вакцинація від Covid-19: на Львівщині функціонують 169 пунктів щеплень та 12 мобільних бригад

Згідно з рекомендаціями ВООЗ всі вакцини є взаємозамінними. Виключення – лише для дітей.

Від початку вакцинальної кампанії на Львівщині:

  • першу дозу отримали 1 080 452 людей;
  • другу дозу – 1 024 035 людей;
  • першу бустерну дозу – 127 299 мешканців Львівщини;
  • другу бустерну дозу – 1 133 людини.

«Бережіть себе та рідних! Вакцинуватися можуть діти від 5 років! Дорослі повинні отримати 2 дози вакцини як первинний вакцинальний комплекс, через 5 місяців –  1-шу бустерну дозу, ще через 4 місяці – 2-гу бустерну дозу. Якщо пройшло більше часу, а Ви не отримали бустерної дози – вакцинуватись ніколи не пізно! На Львівщині працюють 169 пунктів щеплень та 12 мобільних бригад!», – зазначила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Вона також розповіла, що на Львівщині зараз є вакцини «Коронавак» і «Янссен». Найближчим часом доставлять вакцину «Пфайзер».

«Згідно з рекомендаціями ВООЗ всі вакцини є взаємозамінними. Виключення – діти. Для них лише «Пфайзер» («Комірнаті»). Окрім того, в один день людина може отримати щеплення від різних інфекцій. Наприклад, проти коронавірусу, дифтерії, правця, поліомієліту, гепатиту В та грипу в один день», – додала Наталія Іванченко.

Нагадаємо, щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Перелік пунктів щеплень у вашій області можна знайти за посиланням.