Головна Листи Відомий американський блогер відзняв відео про Львів

Відомий американський блогер відзняв відео про Львів

Управління туризму та курортів за ініціативи Громадської організації Visit Ukraine сприяло в організації візиту американського ютуб-блогера, у якого більше 3 мільйонів підписників.

До України завітав мандрівник, блогер, громадський діяч – Пол Барбс, який більше відомий за своїм ютуб-блогом – Geography Now.

«Сьогодні важливо доносити правдиву інформацію до міжнародної спільноти, тому важливо використовувати кожну можливість, яка трапляється. Був запит на організацію блог-туру, щоб про Україну почули мільйони і ми цим скористались» – зазначає керівниця управління туризму та курортів Наталя Табака.

Кожен із нас сьогодні намагається зробити свій внесок у перемогу України. Хтось бореться на передовій, хтось відпрацьовує в тилу, хтось на інформаційному фронті, тому такі відео та візити блогерів є важливими для нашої держави.

«Коли тобі телефонують і просять англомовному блогеру показати місто – ти, звісно, погоджуєшся, ну бо нарешті ось він: доказ, що навіть зараз іноземці їдуть, не бояться. Зустрічаєш хлопчину, розповідаєш яка ситуація, пояснюєш, що таке Захід України, а що Схід, дуже недвозначно описуєш причини нападу і коли це все почалось. Такі візити блогерів є чудесними інструментами для того, щоб розповідати світові правду. Всіма можливими способами мусимо наближати перемогу» – розповідає гідеса Мирослава Мельник, яка супроводжувала Пола під час візиту у Львові.

Відео з України, де зокрема велика частина зі Львова можна переглянути тут: https://youtu.be/QHIKlu6bn2M