Головна Листи Відомий турецький хірург Хакан Агір провів операції у Західноукраїнському дитячому спеціалізованому медцентрі

Відомий турецький хірург Хакан Агір провів операції у Західноукраїнському дитячому спеціалізованому медцентрі

Медик відвідує медзаклад вже не вперше.

Незапланований, але дуже очікуваний, візит доктора Хакана Агіра відбувся днями до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

«Відомий хірург сказав, що відвідуючи Україну, не зміг не приїхати у ЗУСДМЦ , і знайшов час у своєму щільному графіку для відвідин нашої лікарні»,  повідомили у ЗУСМДЦ.

Професор з Туреччини пробув у Центрі лише один день. Але навіть за такий короткий час хірургу вдалось провести 15 консультацій та прооперувати трьох пацієнтів із пластичними вадами обличчя та інших ділянок тіла.

«Наступного разу Хакан Агір планує приїхати у травні. Ми уже готуємо до операцій пацієнтів, яких професор оглядав у лютому. Але, коли стануть відомі точні дати, ми додатково відкриємо онлайн-запис на консультацію»,  сказав дитячий хірург Центру Орест Лешневський.

*Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Доктор медичних наук. Член Європейських рад пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії – U. E. M. S., ESPRAS, EBOPRAS, Міжнародного товариства пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (ISPRAS), Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії (ISAPS), Австралійського суспільства голови і шиї (ANZHNS) і кількох турецьких товариств пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії щелепно-лицевої хірургії та реконструктивної хірургії.