Головна Листи Вже третій тиждень поспіль у вихідні від ковіду вакцинуватимуть в «Епіцентрі» у...

Вже третій тиждень поспіль у вихідні від ковіду вакцинуватимуть в «Епіцентрі» у Львові

«Епіцентр-К», як соціально відповідальна компанія, не могла залишитися осторонь епідситуації. Вже два тижні поспіль у  вихідні (21-22 серпня та 28-29 серпня) у приміщенні торгового центру за адресою вул. Б. Хмельницького, 188а, у Львові, функціонує центр вакцинації. Цими вихідними, 04-05 вересня, центр також працюватиме. Про це повідомив юрисконсульт торгової мережі «Епіцентр-К» Олег Бонк.

«Приміщення для вакцинації облаштували на одному із входів до торгового центру. Таким чином забезпечили відвідувачів місцем з високою прохідністю, щоб залучити до вакцинації додаткових клієнтів «Епіцентру». Центр вакцинації обладнали інформаційними матеріалами. Адміністратор торгового залу періодично за допомогою засобів гучного зв’язку у дні, коли проводиться вакцинація, здійснює оголошення щодо  можливості отримання щеплення.

Центр вакцинації облаштований на належному рівні, що неодноразово відзначали особи, які вакцинувалися, і медичні працівники – члени вакцинальних бригад», – розповів представник торгової мережі.

«У «Епіцентрі» проводять активну роботу щодо популяризації, необхідності та соціальної значимості вакцинації. Напередодні облаштування центру вакцинації ми провакцинували членів нашого колективу, щоби разом з дотриманням інших протиепідемічних заходів мати можливість максимально убезпечити як своїх працівників, так і відвідувачів, які до нас завітають, оскільки працюємо у сфері торгівлі, що передбачає прийом клієнтів», – зазначив Олег Бонк.

Представник «Епіцентру» також закликав інших суб’єктів господарювання Львова підтримувати такі ініціативи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зазначимо, загалом у центрі вакцинації в «Епіцентрі» щеплення отримали 346 осіб. Цього тижня центр вакцинації працюватиме у вихідні, 04-05 вересня, з 10 до 15 год (вакцини – CoronaVac та AstraZeneca).

Графік роботи усіх центрів вакцинації Львівщини цього тижня можна знайти за посиланням.

Вже третій тиждень поспіль у вихідні від ковіду вакцинуватимуть в «Епіцентрі»