Головна Листи Волонтери з Німеччини привезли гуманітарну допомогу дітям, які проживають в комунальних закладах...

Волонтери з Німеччини привезли гуманітарну допомогу дітям, які проживають в комунальних закладах Львівщини

Гуманітарну допомогу із німецького міста Фульда на Львівщину привезли представники організації People for People e.V. Friendship Circle Ukraine Aid Fulda – Штефан Фаулстіх, Франк Німан та Віктор Куксгаузен.

Засоби гігієни, харчові продукти, солодкі смаколики впродовж кількох днів благодійники особисто відвезли у комунальні заклади Львівської обласної ради – багатопрофільні навчально-реабілітаційні центри «Святого Миколая» та “Довіра”, “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”, “Львівський обласний спеціалізований будинок дитини “Мальви”, «Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу», «Лівчицька спеціальна школа I-II ступенів».

Від початку повномасштабної війни у Журавненському будинку підтриманого проживання поселили дітей зі спеціалізованих будинків дитини Запорізької області. А у Лівчицькій спеціальній школі I-II ступенів навчаються дітки з особливими освітніми потребами. Як зазначив Віктор Куксгаузен, волонтери привезли з Німеччини в Україну вже 13 вантажівок з харчовими продуктами, а тепер вирішили зосередитися на допомозі комунальним закладам Львівщини, у яких проживають внутрішньо переселені діти.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак зустрілася із меценатами, щоб подякувати за допомогу. Сторони обговорили ідеї щодо покращення харчування для підопічних соціальних закладів. Відтак представники благодійного фонду запланували закупити та привезти в будинки дитини Львівщини нові електротовари – газові плити та пральні машини.

“Ми оглянули багато установ, оцінили що потрібно, що можемо постачати надалі. З побаченого нас приємно вразила відданість працівників комунальних закладів, які опікуються дітьми сиротами. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб українським дітям жилося комфортно, щоб у них було все необхідне”, – зазначив представник німецької благодійної організації Штефан Фаулстіх.

«Мені дуже приємно бачити вас на Львівщині. Адже ви багато допомагаєте українцям у цей непростий час. Спільною працею ми зможемо здолати усі труднощі», – подякувала іноземним меценатам Ірина Гримак.

В рамках візиту на Львівщину делегація німецької допомогової організації People for People e.V. Friendship Circle Ukraine Aid Fulda побувала у Самбірській міській раді. Йшлося зокрема про започаткування міжмуніципального партнерства між Самбором та німецьким містом Фульда. Міський голова Самбора Юрій Гамар зазначив, що для міста дуже важлива така міжнародна співпраця. Адже Самбір географічно розташований неподалік від кордону з ЄС, тут великий економічний та екологічний потенціал, який варто розвивати.

«Ми очікуємо від партнерства з колегами із міста Фульда культурної, спортивної співпраці, розвитку напрямку енергоощадних технологій. Крім того, ми вдячні за прихисток Українців в Німеччині. Зокрема у місті Фульда зараз прийняли близько 2500 українців. Це надзвичайна підтримка і демонстрація солідарності. Наше завдання розвивати взаємини та будувати ефективну комунікацію з європейським суспільством. Адже у нас спільні цінності та багато ідей», – зазначив Юрій Гамар.