Головна Листи Виготовлення спеціальних іменних карток пільговика: на Львівщині одна з громад підписала меморандум

Виготовлення спеціальних іменних карток пільговика: на Львівщині одна з громад підписала меморандум

Йдеться про реалізацію механізму компенсації пільгового проїзду жителів Новояворівської громади.

Напередодні, 3 квітня, департамент дорожнього господарства Львівської ОВА, оператор АСООП у приміських і міжміських автобусних маршрутах Львівської області ТОВ «Smart Ticket Technology» та Новояворівська ОТГ підписали тристоронній Меморандум про співпрацю. Він має на меті забезпечити реалізацію механізму компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в пасажирському транспорті.

Надалі Новояворівська громада повинна надати інформацію щодо тої категорії населення, за яку буде компенсувати пільговий проїзд. Наразі йдеться про учасників бойових дій. Після опрацювання інформації, відповідно до списку, ТОВ «Smart Ticket Technology» виготовить спеціальні іменні картки пільговика.

«Отримати цю картку учасники бойових дій зможуть у своїй громаді безкоштовно. Також триває робота й з іншими ОТГ Львівської області щодо побудови системи обліку пільгових категорій населення», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Цей етап дозволить детінізувати транспортну галузь, зробити прозоре формування тарифу на перевезення пасажирів, забезпечити швидку та зручну оплату проїзду, а також надасть можливість сформувати нову транспортну мережу, на основі отриманих даних щодо пасажиропотоків.

Нагадуємо, що у всіх приміських та міжміських автобусних маршрутах області до 30 квітня 2024 року можна отримати 20% знижки на безконтактну оплату проїзду карткою Visa. Детальніше – https://loda.gov.ua/news/99356.