Головна Листи У Буську відкрили новозбудоване приміщення під новий сучасний пожежний автомобіль

У Буську відкрили новозбудоване приміщення під новий сучасний пожежний автомобіль

На базі 14-ї державної пожежно-рятувальної частини відкрили новозбудоване приміщення та облаштували його під новий сучасний пожежний автомобіль

Для побудови даного приміщення було виділено 700 тис грн. З них – 350 тис грн з районного бюджету на останній сесії Буської районної ради. У новому приміщенні розмістити нову спецмашину вартістю 7 млн грн., що дозволяє рятувальникам швидше і ефективніше гасити пожежі, а також ліквідувати різні надзвичайні ситуації на Бущині.

Обряд освячення приміщення та автомобіля провели о.Петро Салабай та о.Михайло Смачило.

Двом рятувальникам Назарію Шпирці та Володимиру Смазі були вручені почесні звання.

У Буську відкрили новозбудоване приміщення під новий сучасний пожежний автомобільУчасть в урочистостях взяли начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області полковник служби цивільного захисту Юрій Кагітін, керівництво 14-ї пожежно-рятувальної частини Андрій Полішко та Роман Іваськів, перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, начальник фінансового сектору Буської міської ради Михайло Постолюк, ексголова Буської РДА Олег Коваль, ексголова Буської районної ради Богдан Глова, екскерівник пожежної частини Юрій Мурин та інші.

Вітальні слова лунали від першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина, ексголови Буської РДА Олега Коваля та керівника Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Андрія Полішка.

У Буську відкрили новозбудоване приміщення під новий сучасний пожежний автомобільВ рамках державної програми оновлення пожежного автопарку, що триває по всій країні, 14-та державна пожежно-рятувальна частина м.Буськ поповнилась новим сучасним пожежним автомобілем, характеристика якого набагато краща за тих, які є в наявності. Головна перевага – це кількість води, яку машина може доставити до місця пожежі. Якщо зараз ЗІЛ може перевезти 2 тонни води, то нова машина – цілих 8. Для того, щоб отримати цю машину минулого року на базі пожежної частини тривало будівництво нового приміщення.

У Буську відкрили новозбудоване приміщення під новий сучасний пожежний автомобільСучасний пожежний автомобіль обладнаний потужними водяними насосами, тепловізором, електричним генератором, пожежними рукавами, мотопомпою, компресорами для підкачки шин та пневматичних подушок. У комплекті також – електрична підстанція й башта освітлення.