Головна Листи Як правильно заповнити електронні декларації: у Львівській ОВА відбулось тематичне навчання

Як правильно заповнити електронні декларації: у Львівській ОВА відбулось тематичне навчання

Сектор з питання запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації розробив навчальний тренінг.

21 лютого, у Львівській ОВА організували чергове навчання з антикорупційного законодавства для працівників. Тема навчання: «Кампанія декларування за 2023 рік. Практичні аспекти заповнення електронних декларацій».

На тренінгу були присутні працівники, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час заходу підбили підсумки попередньої кампанії декларування. Також учасники заходу ознайомилися з оновленими роз’ясненнями НАЗК щодо фінансової доброчесності, дізнались про корисні сервіси для правильного декларування та розв’язували ситуаційні завдання.

«Своєчасне та правильне декларування доходів працівників один із напрямів запобігання корупції та відкритості органів державної влади в області», – наголосила завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ольга Мерйо.

Мета таких навчань – організація політики відповідального декларування та дотримання норм антикорупційного законодавства в обласній державній адміністрації, її самостійних структурних підрозділах, підприємствах, установах, організаціях, що входять до сфери її управління.