Головна Листи З Львівщини продовжують евакуйовувати дітей з областей, що найбільше потерпіли від воєнних...

З Львівщини продовжують евакуйовувати дітей з областей, що найбільше потерпіли від воєнних дій

Львівщина продовжує надавати прихисток внутрішньо переміщеним дітям з різних областей України та різних дитячих закладів. До слова, сьогодні до Львова приїхала група дітей з Харківщини.  

Загалом 35 дітей віком від 4 до 15 років евакуювали з одного з лікувальних закладів області. Зараз їх влаштували у винниківський інтернат. Разом з дітьми приїхали також їхні супроводжувачі.

Окремі групи залишаються на території Львівщини, а решта транзитом їдуть у Польщу, Словаччину, Чехію та Італію. До слова, учора дітей прийняла Данія. А вже сьогодні у Німеччину поїхали 11 онкохворих діток з Сумської області та ще 10 супроводжувачів.

Разом з цим, з міста Мостиська, що на Львівщині виїхала група з 56 осіб, з-поміж яких 20 дітей, котрі потребують паліативної допомоги.  Усіх дітей зустрічають та поселяють на проживання, дбають, забезпечують необхідним, у тому ж числі й надають медичну допомогу.

В цілому Львівська область прихистила на своїх теренах близько тисячі дітей. Як розповіли у службі в справах дітей обласної військової адміністрації, діти повністю усім забезпечені. Про додаткові потреби будемо повідомляти окремо.

З Львівщини продовжують евакуйовувати дітей з областей, що найбільше потерпіли від воєнних дій З Львівщини продовжують евакуйовувати дітей з областей, що найбільше потерпіли від воєнних дій З Львівщини продовжують евакуйовувати дітей з областей, що найбільше потерпіли від воєнних дій