Головна Листи За минулу добу на Львівщині рятувальники надали допомогу трьом туристам-лижникам

За минулу добу на Львівщині рятувальники надали допомогу трьом туристам-лижникам

7 січня рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувальної частини загону технічної служби надали допомогу 3 травмованим туристам-лижникам.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області

Так, зокрема, на лижній трасі гори Високий Верх надано допомогу лижнику, 2002 року народження, мешканцю м. Одеса. Лижник травмував ліву ногу.

На лижних трасах гір Тростян та Політех надано допомогу 2 травмованим туристам-лижникам: жінка 1962 року народження, жителька м Дніпро отримала травму правої ноги та хлопець 2006 року народження, житель м. Київ травмував праву ногу.

Рятувальники надали потерпілим домедичну допомогу та спустили до підніжжя гір, де передали медикам для надання подальшої допомоги.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, про правила безпечного катання на гірськолижних трасах:

• Поважайте інших. Не створюйте загрози чи небезпеки для інших. Це стосується не лише поведінки, але й справності власного спорядження.
• Контролюйте швидкість та стиль катання. Кожен повинен вміти зупинитись, повернути та проїхати у межах власної видимості. У місцях із великим натовпом або обмеженою видимістю швидкість руху слід знизити, особливо по краях крутого схилу, у нижній частині траси та поблизу розташування підйомників.
• Правильно вибирайте маршруту спуску. Маршрут спуску повинен обиратись відповідно до вмінь та навичок, таким чином, щоб не заважати і не створювати загрози тим, хто спускається попереду. Той, хто рухається за ним у тому ж самому напрямку, повинен дотримуватися необхідної дистанції, щоб залишити йому простір для вільного виконання маневрів. Пам’ятайте, що, як і на дорозі, в зіткненні винен той, хто їде позаду.