Головна Листи За пів року команда проєкту «ІмпактБус» завітала в 22 громади Львівщини

За пів року команда проєкту «ІмпактБус» завітала в 22 громади Львівщини

У першому півріччі 2023 року команда проєкту «ІмпактБус» завітала у 22 громади Львівської області,  навчальні заходи відвідали приблизно 500 молодих людей.

«Молодь найбільше цікавили тренінги про створення молодіжних центрів та просторів, молодіжних рад, молодіжних громадських організацій, командотворення, лідерство, проєктний менеджмент, мотивацію та формування цілей.

Зараз наша команда починає новий сезон візитів у громади з мобільним молодіжним центром Львівщини «ІмпактБус»», – зазначив т.в.о директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр» Іван Сапса.

Як поінформували в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, окрім цих та інших актуальних тем, у новому сезоні в програмі з’являться нові тренінги завдяки співпраці з просвітницьким проєктом «Почуй лікаря».

«Їхня мета – донести важливість профілактики захворювань та простих методів, які допомагають зберегти фізичне та психічне здоровʼя. Тренінги від проєкту будуть присвячені психічному здоровʼю, здоровому харчуванню, травмам, домедичній допомозі, статевому вихованню, профілактиці серцево-судинних захворювань», – додали в профільному управлінні.

Запросити команду «ІмпактБус» може сама ініціативна молодь, молодіжні чи соціальні працівники, вчителі, представники влади або бізнесу або будь-хто зацікавлений у розвитку молодіжного середовища в громаді.

Для того, аби «ІмпактБус» приїхав до вашої громади, необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

Нагадаємо, 12 липня 2021 року на Львівщині стартував унікальний проєкт – мобільний молодіжний центр «ІмпактБус». Мікроавтобус зі спеціальним обладнанням для проведення тренінгів, презентацій, кінопоказів та змістовного дозвілля, придбаний за кошти обласного бюджету.