Головна Листи Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр поглиблює співпрацю з нідерландським Центром дитячої онкології...

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр поглиблює співпрацю з нідерландським Центром дитячої онкології Prinses Máxima

Обласний комунальний заклад Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр підписав меморандум про співпрацю з клінікою Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie.

Дитячі клініки співпрацюватимуть у межах проєкту Міжнародного медичного партнерства під патронатом Саміту перших леді та джентльменів.

“Щиро радіємо, що саме Центр дитячої онкології Prinses Máxima став нашим партнером на державному рівні. Адже маємо тривалий досвід співпраці з провідною онкологічною клінікою Нідерландів у місті Утрехт, яка приймає на лікування найважчих українських пацієнтів. Тут уже пройшли лікування 95 дітей з проєкту SAFER Ukraine, – повідомив керівник центру Роман Кізима. – У межах цього партнерства матимемо ще більше можливостей. І не лише для обміну знаннями та досвідом під час стажувань, але й для представництва інтересів нашого закладу в системах охорони здоров’я країни-партнера, що сприятиме розвитку медицини в Україні загалом”.

Медичне партнерство передбачає спільні інфраструктурні проєкти, менторинг, залучення іноземних фахівців до безпосередньої роботи в Україні, а також проведення спільних наукових досліджень, науково-практичних конференцій, освітніх заходів.