Головна Листи Жителі Топорова на Бущині обурені скасуванням автобусних рейсів до Львова

Жителі Топорова на Бущині обурені скасуванням автобусних рейсів до Львова

До редакції “Буського медіа порталу” звернулись мешканці села Топорів, які втомились від чиновницької бездіяльності. Мова йде про скасовані владою усі рейси бродівського автобуса Львів-Броди-Львів.

Люди кажуть, що звертались у Кабінет Міністрів України, але їхнє звернення перенаправили до Львівської ОДА, але й там не надали жодної відповіді і пропозиції щодо вирішення проблеми. Звертались люди і до народного депутата України Михайла Бондара та обласного депутата Степана Рака, але теж безрезультатно. Останнє звернення мешканців було 13 листопада 2018 року і адресовано у Приймальню Президента України – і теж без відповіді. Очевидно, усі зайняті виборами, а не проблемами людей.«То що ж, виходить, – щоб нас почули, – треба перекрити трасу?!», – скаржаться місцеві мешканці.

   Публікуємо відкрите звернення місцевих мешканців села Топорів до керівництва Буської райдержадміністрації та Львівської обласної державної адміністрації.

   «Ми, жителі села Топорів, публічно заявляємо про порушення нашого конституційного права – права вільно і безперешкодно користуватись громадським транспортом. Не маючи змоги прогодувати свої сім’ї, ми, робітники, службовці, змушені щоденно доїжджати на роботу в місто Буськ, селище Красне та інші населені пункти. Одна-єдина вранішня малогабаритна маршрутка Нивиці-Львів не в змозі перевезти усіх потенційних пасажирів, оскільки обслуговує аж шість сіл. Про яку продуктивність праці можна говорити, якщо нам доводиться їхати на роботу з півторагодинним запасом (з Топорова маршрутка відправляється о 06:40). Нема транспорту, щоб повернутися з Буська з нічних змін, доводиться коротати час, а це півтори-дві години на-дворі на лавці. Лавка під навісом – це все, на що спромоглася наша влада для пасажирів…Така драматична ситуація із нестачею транспорту сталася після того, як у жовтні 2018 року скасовано усі бродівські рейси Львів-Броди-Львів. До слова, до Бродів зі Львова можна заїхати двома напрямами: через Олесько та через Лопатин. Так-от – жоден рейс не скасовано через Олесько, а через Лопатин – усі чотири оборотні рейси! Хто додумався до такого?! Хіба уздовж лопатинської траси нема потреби виїхати зі села… Вимагаємо невідкладно поставити перед ОДА питання щодо відновлення усіх маршрутів бродівських автобусів! А наразі уклінно просимо когось із чиновників підійти до автобусної зупинки у Буську о 13.30 годині та подивитися, як виглядає “штурм” гутянської маршрутки Львів-Гута, бо недарма кажуть, що “краще один раз побачити, ніж сто разів почути”.  І було б доречно підказати тим бідолашним людям, які не влізли в салон, як у зимовий час їм заїхати додому. Наступна маршрутка прийде о 15:30 годині – і буде така ж переповнена. І заодно запросити Топорівського сільського голову Ярослава Ковальчука, який стверджує, що громадського транспорту нам вистачає і немає потреби у бродівських автобусах.

   На жаль, усі словесні форми нами вичерпано (скарги, заяви в різні інституції). Тому просимо допомоги в громадських активістів, журналістів нашого району та області для прискорення вирішення такої надважливої для нас проблеми. Мерзнути на лавці людям не хочеться. Це проблема для всіх сіл, що розташовані узводж лопатинської траси.

   Шановні представники влади!
 Скидається на те, що Ви забули про покладену на Вас дуже важливу місію – дбати про побутові зручності людей.
  Миритися нам з нинішньою драматичною ситуацією на транспорті – це втрачати людську гідність.

З повагою, жителі села Василь Пасічинський, 

Галина Третяк, Марія Шваюк, Надія Горбач, 

Катерина Білик, Ганна Зелізко, Василь Ковальчук, Ольга Гнатюк».