Головна Освіта А у нашому садочку… найкраща завідувачка

А у нашому садочку… найкраща завідувачка

 У Львівській області завершилися конкурси "Кращий завідувач дошкільного навчального закладу-2012" та "Кращий вихователь ДНЗ-2012". Серед переможців представники Буського району. У номінації "Кращий завідувач ДНЗ" області відзначено Тетяну Сандак (ДНЗ "Лелеченя").

Конкурс на звання кращого завідувача проходив у три етапи. Перший стартував у районах. Це був конкурс заявок та творчих здобутків най¬кращих представників професійного "цеху". До другого етапу долучився Львівський об¬ласний Інститут післядипломної педагогічної освіти. Участь взяли 13 переможців першого (районного) етапу. Заочний тур з 13 поданих заявок та підготовлених інформаційних матеріалів "відсіяв" основну  частину учасників, залишивши  найперспективніших – п’ять професіоналів із Буського, Пустомитівського, Сокальського і Червоноградського районів та міста Львова. Це саме ті переможці, які своєю невтомною працею і нестандартними підходами засвідчили величезний креативний потенціал дошкільників області.
Зважаючи на чудово підготовлені пакети інформаційних матеріалів, досягнуті результати у навчанні та вихованні дошкільнят, представники журі все ж таки вирішили відвідати навчальні заклади, у яких працюють визначені 5 кандидатів, і не розчарувались.
Побувавши в ДНЗ "Лелеченя", журі пересвідчилось, що їх вибір був правильним. Тетяна Сандак на посаді ДНЗ з 2001 року. Перший її вагомий  здобуток – порятунок садка від руїни та переходу в комерційні руки у загрозливі 90. Сьогодні цей невеликий заклад (4 діючі групи) розширюється і поліпшує матеріальну базу, залучаючи також сільських дітей із найближчих до  Буська  поселень. 
Ще одна родзинка роботи завідувачки – розробка і активне використання у щоденній навчальній практиці оригінальних методик музично-театралізованої діяльності, таких як "Театр живої руки", "Підлогова лялька".
Серйозний репертуар маленьких артистів, практика постійних публічних виступів перед різною аудиторією сформували коло прихильників і фанів не лише серед батьків,  але й загалом у Буську та його околицях.
Варто також відзначити, що "Лелеченя" є і консультивним пунктом для батьків і вихователів дошкільних груп НВК "ЗНЗ-ДНЗ" в під¬готовці дітей 5-річного віку до шкільного навчання. Тісно співпрацює з НВК "Буська ЗОШ I ст.- гімназія ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка". Тому цілком логічно відзначити успіхи Тетяни Іванівни у співпраці з батьківською громадою та громадою міста, стимулюванні та підтримці творчих ініціатив педагогів. 
До слова, Тетяна Сандак в складі львівської делегації 27 вересня візьме участь у розширеній колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в Києві.