Головна Освіта Лелеченя поповнилось молодими яблуньками

Лелеченя поповнилось молодими яблуньками

23 жовтня на території Буського дитячого навчального закладу "Лелеченя" вихователь Надія Бербека та заступник голови батьківського комітету Роман Котловський провели соціальну акцію "Збережи пагінець" – навчали діток старшої групи садити дерева та як за ними доглядати.

"Така акція дуже важлива та повчальна для дітей, особливо маленьких, – розповідає завідувачка садочка Тетяна Сандак. – Вона подарувала чудову нагоду долучити дітей до садіння фруктових дерев, розширити їхні природничі знання. Тим паче, вже понад 6 років працюємо над екологічним вихованням дошкільнят, і одна з галузок, по якій ми йдемо, – це робота на присадибній ділянці.

Так склалося, що "Лелеченя" знаходиться поряд з дорогою. Фруктові насадження трохи захищають нас від зайвого шуму та пилу. Але деякі дерева вже старі, не плодоносять, тому вирішили їх зрізати, а на їх місце посадити молоді саджанці. Зокрема, діти садили яблуньки різних сортів. Тепер наші вихованці знову матимуть до столу свіжі яблучка, питимуть узвар та  дихатимуть  чистим повітрям.

Така акція неодноразова, має продовження. Коли надворі буде сонячно, діти досаджуватимуть декоративні дерева – туї і самшит.

Інна ПАЛАМАР