Головна Освіта Буська гімназія гостинно відчинила двері усім школярам

Буська гімназія гостинно відчинила двері усім школярам

Кожного року, у кінці травня, Буська гімназія гостинно відчиняє двері перед усіма школярами, які мріють продовжити тут своє навчання. У цей день  ось уже 12 років поспіль відбувається й олімпіада для ВИПУСКНИКІВ ПОЧАТКОВОЇ ЛАНКИ ОСВІТИ, ЧЕТВЕРТОКЛАСНИКІВ, які зголошуються випробувати свої сили в уже традиційних для них змаганнях з української мови та математики.

Цьогоріч ми чекаємо на всіх бажаючих ближче познайомитися з нашим навчальним закладом 20 КВІТНЯ. Реєстрація розпочнеться о 9 год.30 хв. А далі – згідно з програмою: 10.30-12.30 год. – олімпіада (виконання завдань з української мови та математики), 12.30 год. – гімназійний квест-подорож нашим закладом!

У час, коли реформи в освіті країни ще не набрали чітких обрисів і ще мало хто чітко уявляє собі, коли і як зміниться обличчя освіти у нашому районі, ми хочемо сказати своє слово про речі реальні, які визначають наше місце в освітній мережі Бущини і, можливо, переконають тих, хто ще сумнівається, чому для навчання варто обирати Буську гімназію.

Сьогодні наш навчальний заклад уже обрали 320 учнів, які проживають у 40 населених пунктах Буського району (майже 100) учнів. Є школярі з Кам’янка-Бузького, Золочівського  та Бродівського районів.

Тут працюють 40 педагогів, які забезпечують достатньо високий рівень навчальних досягнень учнів. Свідчення тому – щорічні результати зовнішнього незалежного оцінювання, які найповніше відображають загальну картину навченості випускників.  Лише за результатами минулого року наш навчальний заклад посів 106 сходинку серед більше ніж 7000 шкіл України і ввійшов у топ-200 найкращих гімназій в Україні, посівши 81 сходинку (і це вже топ-100!).

Достатньо високі досягнення ми мали і в попередні роки: ми входили в десятку кращих шкіл Львівської області  за результатами досягнень з англійської мови та були серед 25 кращих з української мови та літератури (2010 р.)

Високі результати навчання для наших учнів – не самоціль. І, скоріш за все, саме тому вони стовідсотково підтверджують рівень своїх навчальних досягнень за результатами ЗНО.

І ще один  (не визначальний, хоча й не менш важливий!) показник рівня навченості наших учнів – участь гімназистів у різноманітних олімпіадах та конкурсах. З 2010 по 2016 рік гімназисти 16 разів виборювали призові місця у ІІІ (обласному) туріВсеукраїнських предметних олімпіад (українська мова та література, англійська мова, біологія, хімія, географія, історія, інформатика, хритиянська етика). Лише цього року ми принесли в район 3 (із 9) призових місця на ІІІ етапі: з української мови та літератури (Бабяк Ольга, 6(10) кл., м. Буськ), з англійської мови (Труханович Ярослав, 6(10) кл., АРК, м.Буськ) та з християнської етики (Хрущ Борис, 4(8) кл., с. Волуйки).  Учениця 7(11)-го класу Чернецька Мар’яна (м.Броди) посіла ІІ місце в Інтернет-олімпіаді з економіки.

Та, мабуть, усе ж найточнішу оцінку рівня знань будь-якого навчального закладу дають його випускники, переступивши поріг вишів і пройшовши крутосхилами вузівського навчання. «Гімназія не лише дала знання, але й навчила вчитися», – стверджує не один наш випускник.

Це відзначили і викладачі Львівського національного університету ім. І.Франка, коли на учнівській науково-практичній конференції «Крок до науки» почули і побачили презентації дослідницьких робіт гімназистів. А досліджувати ми починаємо уже з початкової школи, яка входить до складу нашого навчального закладу.

А ще наш НВК – це зручно і цікаво!

На території навчального закладу – Будинок дитячої та юнацької творчості з різноманітними гуртками, хореографічна студія «Арніка», секція «Кіукушинкай-карате», фітнес-клуб.

А для тих, кому щодня доїжджати складно, – гуртожиток з необхідними для проживання умовами, гарячим харчуванням, Інтернетом.

22 працівники молодшого обслуговуючого персоналу старанно слідкують за чистотою приміщень та території НВК.

Свого часу батьки, які бачили у своїх дітях здібності до навчання і мріяли дати їм добру науку, відпускали своїх дітей від себе і спроваджували на навчання в гімназії (почитайте біографії наших українських світочів). Часто батьки вчиняли так і за порадою перших учителів своїх  дітей.

Сьогодні ми хочемо висловити слова глибокої вдячності і батькам, які нам повірили і не раз підтримали у непростих ситуаціях, і кожному вчителеві району, хто підтримав бажання своїх учнів вступити на навчання в Буську гімназію  чи просто дав їм таку пораду. Ми цінуємо вашу позицію, а ще більше вашу працю. І ніколи не забуваємо, що успіхи наших випускників, які прийшли в гімназію зі шкіл Буського (та й не лише Буського) району, беруть свій початок від вас!
Непрості часи переживає сьогодні наше суспільство! Нелегко жити в часи невизначеності. Але добра освіта – вона у всі часи і на всі часи була, є і буде важливою! Це добре розуміли наші діди й прадіди! Це варто розуміти й нам.

А тому  Гімназія відкрита сьогодні для кожного бажаючого!

Головне – не боятися змін у житті! А ще –  любити книгу і науку!
Тож чекаємо на вас у нашій Гімназії 20 квітня о 9.30 год.
за адресою: вул. Петрушевича, 4 м.Буськ
Довідки за телефоном: (264) 2-12-01