Головна Освіта Заводська школа на Бущині відзначається креативним підходом до творчості та самовираження учнів

Заводська школа на Бущині відзначається креативним підходом до творчості та самовираження учнів

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники.

У Буському районі таким навчальним закладом, який відзначається креативним підходом педагогів до справи навчання і виховання учнівської молоді та прагненням самих учнів до творчості, самовираження і пізнання нового, є Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Малиновська М.А.).

Цьогоріч школа визнана однією з кращих в районі серед учасниць Міжнародної гри з українознавства «Соняшник» (вч. Масловська Л.Б.), гордиться переможцями літературних конкурсів Владиславом Атаманчуком, учнем 8 класу, та Вадимом Ткачуком, учнем 9 класу.
Робота Владислава Атаманчука «Вдячність через роки» визнана журі обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» кращою в номінації «Авторська проза». Учень нагороджений дипломом, а його робота увійде до збірки учнівських творів про маму, що видає Львівський обласний відділ Союзу українок.
А Вадим Ткачук став призером Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», присвяченого Міжнародному Дню матері. Він нагороджений цінним подарунком ( мобільним телефоном «Samsung» і збіркою творчих робіт переможців попередніх конкурсів) та дипломом за ІІ місце в конкурсі від Українсько-турецького культурного центру «Сяйво». До речі, Вадим у 2014 році став переможцем обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» в номінації «Авторська поезія» за вірш «Ангел на землі». Учень працює за принципом відомого філософа Сенеки: про свої здібності людина може дізнатися, тільки спробувавши застосувати їх.
Педагоги-наставники Заводської ЗОШ Ткачук О.Я. і Атаманчук М.П. переконані, що обдарованість дитини – це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям, а талант – то крапля здібностей і море праці. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”. Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі.

Світлана Лабінська,
методист районно-інформаційного
центру відділу освіти

Де праця – там успіх