Головна Освіта Громади Львівщини запрошують на навчання з підготовки проєктів для Interreg NEXT Poland-Ukraine

Громади Львівщини запрошують на навчання з підготовки проєктів для Interreg NEXT Poland-Ukraine

Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” запрошує до участі у навчальній програмі на тему “Підготовка концепції заявок для конкурсу програми Interreg NEXT Poland-Ukraine 2021-2027”.

У дводенному заході візьмуть участь представники від 5 громад Львівщини, які зацікавлені отримати фінансову підтримку розвитку туризму (бюджет 35,87 млн євро) або підвищити ефективність державного управління (бюджет 5,11 млн євро).

Будуть відібрані громади, що:

– мають неструктуровану ідею проєкту з економічного розвитку громади в напрямках туризму або кооперації: задум, базову концепцію, попередні напрацювання, ініціативи з економічним потенціалом на суму понад 20 млн. грн;

– прагнуть підготувати якісну проєктну заявку для участі в програмі Interreg NEXT Poland-Ukraine на 2024 рік;

– мають відповідних фахівців у виконавчих комітетах або організацію з розвитку територій (агенція місцевого економічного розвитку), організацію з підтримки бізнесу і зацікавлені у розробці нових ініціатив.

У тренінгу візьмуть участь громади, відібрані за результатами аналізу надісланих анкет.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/wgqL3TPr8tEQRYe37

Дедлайн подачі анкети: 04.10.2023 – 23:59

Кінцевим результатом навчання стануть 5 концепцій проєктів з пошуку та налагодження партнерства для участі в конкурсі програми Interreg NEXT Poland-Ukraine у 2024 році

Навчання відбудеться у Львові 12-13 жовтня 2023, з 10:00 до 17:00 год.