Головна Освіта Як на Бущині відбувається навчання в умовах карантинних обмежень

Як на Бущині відбувається навчання в умовах карантинних обмежень

9 вересня 2020 року за участю головного спеціаліста Буського районного ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Христини Конц та методиста РІМЦ сектору освіти Буської РДА Світлани Лабінської відбувся черговий об’їзд шкіл з метою з’ясування стану готовності до навчального процесу в умовах поширення вірусу COVID -19.

Обстежувалися НВК «Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.», Грабівська ЗОШ І ст., НВК «Соколянська ЗОШ І-ІІ ст.», Волицька ЗОШ І ст. та Побужанська ЗОШ І-ІІІ ст. Слід зауважити , що у всіх  згаданих закладах освіти придбані безконтактні та звичайні термометри, учасники освітнього процесу дотримуються санітарно-гігієнічних вимог, проводиться регулярне зволоження і провітрювання класних кімнат, практикуються уроки на свіжому повітрі, створені куточки для дезинфекції рук, утилізації використаних масок та наявне стендове інформування про вірусне захворювання.

Приємно вразило оновлення НВК «Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.». Завдяки наполегливості директора Грещука Й.Ф., педагогів школи, активності громади та місцевого підприємця, осучаснено класні приміщення, коридор, внутрішній санвузол та викладено плиткою шкільне подвір’я. Учні навчаються у чистих, світлих класах.

В Побужанській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лук’янчук М.В.) при вході в школу черговий вчитель проводить температурний скринінг, веде журнал записів, слідкує за дезинфікуванням рук, не дозволяє заходити батькам і стороннім. Розроблено графік чергування вчителів біля головного входу і на коридорах. У кожному класі оформлено куточок із засобами індивідуального захисту від інфекційних хворіб.

Сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям і посиленому контролю, зможемо захистити школярів від захворювання і забезпечити їхнє безперервне очне навчання.

Світлана Лабінська, методист РІМЦ