Головна Освіта Як працюватимуть на Бущині заклади освіти в умовах пандемії

Як працюватимуть на Бущині заклади освіти в умовах пандемії

28 серпня 2020 року, напередодні початку нового 2020/2021 навчального року відбулася онлайн-нарада директорів ЗЗСО району. На порядку денному ─ режим роботи закладів освіти в умовах пандемії.

На нараду запрошені заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, голова Буської РДА Олег Коваль, його заступник Тарас Дума. Вони привітали директорів зі святом Успіння Пресвятої Богородиці і початком навчального року. Питання освітнього процесу у нестандартних умовах не залишає байдужими представників місцевої влади: які маємо можливості, що треба відкоригувати, чи завершені роботи згідно з планами і проєктами, готовність закладів до роботи, забезпечення засобами індивідуального захисту ─ ці та ряд інших важливих питань було обговорено під час онлайн-зустрічі. Гості наголосили на високому професіоналізмі педагогів у час карантину, висловили впевненість, що, завдяки новим підходам у викладанні, освітній процес у наших школах відбудеться успішно, адже Україні потрібні талановиті вчителі та освічені молоді люди.

Галина Олійник, очільниця сектору освіти Буської РДА, відзначила, що сьогодні підступний вірус кидає новий виклик суспільству на людяність, милосердя, взаєморозуміння і готовність прийти на допомогу.  Тому на директорів шкіл покладається велика відповідальність  за організацію і безпеку навчання школярів. Однак школа сьогодні вже не йде наосліп, як на початку оголошення пандемії. Маємо неабиякий досвід роботи в екстремальних умовах, партнерських стосунків з батьками і дітьми, використання технологій дистанційного навчання. Зараз перед керівниками закладів освіти стоїть завдання провести зустрічі з довіреними колективами, батьками і затвердити регламент організації освітнього процесу в умовах карантину, режим роботи школи, питання довозу учнів автобусом «Школярик», адже управлінські рішення кожен заклад приймає самостійно.

Приємно, що до діалогу приєдналася Валентина Загрева, начальник Управління державної служби оцінки якості освіти у Львівській області. Ефективне реагування на всі виклики сьогодення, успішна розбудова зовнішньої та внутрішньої системи якості освіти  і забезпечення стратегії розвитку закладів на єдиних засадах ─ основні завдання освітян. У таких складних умовах ДСОЯО пропонує на допомогу керівникам освітніх закладів «Абетку для директора» ─ свого роду путівник у щоденній роботі, а також семінари для вчителів щодо організації дистанційного навчання.

«Безпека ─  понад усе!» ─ таке гасло нового навчального року. Усім бажаємо доброго здоров’я і успіхів у нелегкій, але дуже почесній праці.

Галина Олійник, завідувач сектору освіти Буської РДА