Головна Освіта Ліцей імені Героїв Крут запрошує на навчання

Ліцей імені Героїв Крут запрошує на навчання

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут планується прийняття нового положення про військовий (військово-морський, військово-спортивний) ліцей та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. У документі будуть остаточно визначені правила вступу.

Планується, що вони не будуть принципово відрізнятися від минулорічних, принаймні, головні вимоги залишаться незмінними.

Саме тому, вступникам потрібно посилено готуватися з таких предметів: українська мова, математика та фізкультура. Абітурієнти повинні вже розпочинати свою підготовку, щоб бути впевненими у своєму вступі. Головні нормативи із фізкультури та приклади завдань розміщені за посиланням https://ldl-gk.lviv.ua/contact/conditions/

Але найголовніше – мотивація хлопців, бажання підготуватися до високої мети в житті.

Друга особливість цьогорічної кампанії – прийнято рішення набирати, крім традиційних 9-тих і 10- тих, ще й один 8-й клас ліцеїстів.

Третя важлива інформація – цього року заплановане проведення Дня відкритих дверей в суботу, 15 травня. Година буде повідомлена додатково. Вступні іспити заплановано з 22 до 26 червня 2021 року.

Додаткова інформація на ФБ-сторінці Ліцею та за телефоном: 063-940-95-91.