Головна Освіта Львівський ліцей імені Героїв Крут підписав угоду про співпрацю із Львівським державним...

Львівський ліцей імені Героїв Крут підписав угоду про співпрацю із Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» у середу, 10 квітня, підписав угоду про співпрацю із Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського.

«Така спільна діяльність покращить якість освітнього процесу в обох закладах. Ліцей буде допомагати студентам у здобутті військових знань та навичок, а університет сприятиме фізичному розвитку крутян та дозволить використовувати свої спортивні об’єкти.

Крім того, університет має великі напрацювання у вихованні лідерського характеру та у формуванні психології перемоги. І ми будемо переймати їх досвід для спільної справи.

Дякуємо ректору університету Ярославу Свищу за ініціативу та небайдужість до виховання української молоді», – зазначив начальник Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, полковник Юрій Гусар.