Головна Освіта Межі досконалості нема, – Олег Синютка поділився досвідом управління з учасниками бізнес-школи

Межі досконалості нема, – Олег Синютка поділився досвідом управління з учасниками бізнес-школи

22 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із засновниками та учасниками Business Community School.

Відтак, Олег Синютка поспілкувався із присутніми та поділився досвідом прийняття управлінських рішень та навиками роботи на прикладі Львівської ОДА, наголосив на важливості процесу планування. Очільник Львівщини також відповів на низку запитань, які цікавили учасників заходу.

Довідково:

ТОВ «Громадська школа бізнесу» перереєстровує назву на «Вища школа керівників бізнесу». Займається освітою керівників малого і середнього бізнесу та створенням бізнес-моделей розвитку бізнесу.

Вища школа керівників бізнесу – це бізнес-школа, що займається навчанням власників та керівників малого бізнесу, а також створенням бізнес моделей.

Основні сервіси котрі пропонує бізнес школа:

MBA Executive – навчальна управлінська програма для власників та керівників бізнесу. Програма триває близько двох років та пропонує найактуальніші теми від провідних тренерів України. В рамках такого навчання долучаються експерти з-за кордону. Дана програма для тих, хто вже зробив певні кроки у розвитку бізнесу та для виходу на новий рівень бракує управлінських компетенцій. Програма визнається YorkUniversity (США) та на цей момент ведуться переговори з іншими навчальними закладами щодо співпраці у цьому напрямі.

MBS (MakeBusinessSuccessful) – авторська коучингова програма для власників малого бізнесу, що триває близько 5 місяців. Метою програми є побудова бізнес моделі. В межах навчання проводиться діагностика бізнесу GrowingPains, 7 дводенних модулів та менторські зустрічі, де разом з експертом у форматі менторства бізнес-школа здійснює допомогу у трансформації бізнесу.

Також в планах запуск навчального проекту з вересня, в рамках котрого планується провести навчання для керівників ГО та соціальних підприємств.

Випускники програм та бажаючі доєднатись до спільноти розумного бізнесу об’єднуються у ГО “Асоціація власників та керівників бізнесу”, яка є неурядовою неприбутковою організацією, де учасники обмінюються бізнес можливостями, допомагають одне одному та надають іншу цінність бізнес спільноті.