Головна Освіта Місячник шкільних бібліотек

Місячник шкільних бібліотек

Жоден навчальний заклад не може обійтися без своєї скарбниці знань – бібліотеки. Шкільні бібліотеки, як правило, не великі, але і тут є багато цікавого і потрібного у навчанні.

Змістовно і натхненно відбувся  місячник шкільних бібліотек у НВК «Соколянська  ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ». Він увібрав у себе ряд заходів, а саме: шкільної лінійки, на якій учні школи були ознайомлені з планом заходів місячника; екскурсії до бібліотеки дошкільнят, які із захопленням розглядали полиці з великою кількістю різноманітних книг; бібліотечного уроку «Звідки прийшла книга»; різноманітних тематичних виставок; конкурсу найкращого декламатора улюбленої поезії; конкурсу на виготовлення кращої емблеми шкільної бібліотеки; конкурсу малюнка «Мій улюблений казковий персонаж»; виготовлення найкращої закладинки до шкільного підручника учнями початкової школи.

А особливо цікаво бібліотекарем школи Поцілуйко О.Я. проведено  свято «Ти мудрість всіх віків, хранителька добра» , на якому учні школи розповідали про важливість шкільної бібліотеки, про роль книги у їхньому житті.

Підсумком місячника стала акція «Подаруй бібліотеці книгу», у якій взяли участь учні 1-9 класів разом з класними керівниками. Отож шкільна бібліотека поповнилася  книгами, за що щиру подяку висловила шкільний бібліотекар Поцілуйко О.Я.                                                                                          

О.Кошарецька, заступник директора з НВР